У Мінсоцполітики розповіли, що зробили для людей з інвалідністю


У Міністерстві соціальної політики розповіли, що зроблено останнім часом для підтримки людей з обмеженими фізичним можливостями

 

У наш нелегкий час не слід забувати, що поряд є люди, яким важко не лише через брак коштів. А й через те, що вони мають обмежені фізичні можливості. Останнім часом їхня кількість збільшується, адже із зони проведення АТО повертаються поранені хлопці, які потребують термінового лікування та подальшої реабілітації.

 

Держава розуміє це і через профільні міністерства та відомства й зміни до законодавства намагається надати цим людям максимум допомоги. Про те, що зроблено в цьому напрямі, «Урядовому кур’єру» розповіли фахівці Міністерства соціальної політики.

 

Підвищення соцстандартів

 

Так, із 1 вересня 2015 року з підвищенням рівня соціальних стандартів відбулося збільшення на 13% мінімальних пенсійних виплат, зокрема для інвалідів загального захворювання, мінімальна пенсія за віком підвищилася на 125 гривень, мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни та учасникам бойових дій для інвалідів І групи — на 356,25 гривні, ІІ — на 318,75, ІІІ групи — на 281,25, учасників бойових дій — на 206,25 гривні.

 

Середній розмір пенсії у зв’язку з інвалідністю на 1 листопада 2015 становить 1497,93 гривні, а інвалідам війни — 3653,76 гривні.

 

18 листопада 2015 року Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови від 26 березня 2008 року № 265, якими забезпечив пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 

У червні 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про встановлення з 1 січня 2016 року щомісячної доплати інвалідам з дитинства підгрупи А І групи. Розмір державної соціальної допомоги дорослим інвалідам буде підвищено до розміру допомоги з надбавкою на догляд, що виплачується на дітей-інвалідів, які мають однаково найважчий ступінь втрати здоров’я (підгрупа А).

 

З початку 2015 року законодавчо дозволено одному з батьків, який доглядає за інвалідом з дитинства з високим ступенем втрати здоров’я, брати додаткову соціальну відпустку. Раніше таке право мали матері або батьки дітей-інвалідів для догляду за дитиною-інвалідом з високим ступенем втрати здоров’я до досягнення нею повноліття.

 

Недієздатні зможуть самі захищати свої права

 

У 2015 році розроблено і подано на розгляд Кабміну проект закону «Про опіку і піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена». У законопроекті визначено основні засади встановлення, здійснення і припинення опіки та піклування над повнолітніми, діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в цій сфері та забезпечення майнових прав таких осіб.

 

Крім того, для забезпечення виконання Україною міжнародних зобов’язань проектом закону передбачено чимало нововведень, зокрема надання права повнолітнім недієздатним особам на звернення зі скаргами на рішення, дії чи бездіяльність щодо опіки над ними та на звернення до суду за поновленням своєї дієздатності й звільненням опікуна.

 

Для комплексного вирішення питання зайнятості інвалідів, зокрема стимулювання роботодавців працевлаштовувати людей з обмеженими фізичними можливостями, а також комплексного розв’язання проблем технічного характеру, що мають місце у сфері зайнятості інвалідів, та узгодження національного законодавства з нормами Конвенції ООН про права інвалідів за ініціативи Мінсоцполітики розроблено проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості інвалідів», зареєстрований у Верховній Раді (№ 2322а від 09.07.2015 року).

 

А ще на виконання Угоди з ЄС міністерство розробило нову редакцію Закону «Про соціальні послуги». Нині проект цього закону від 18.09.2015 року подано до Верховної Ради (№ 3143 від 18.09.2015). Його ухвалення забезпечить єдині підходи в організації роботи системи соціальних послуг, доступність послуг та прозорість процесу їх надання, захист прав отримувачів тощо.

 

Для підвищення рівня соціальних і правових гарантій військовослужбовців, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації в особливий період, зокрема тих, які зазнали поранення, внесено зміни до багатьох нормативно-правових актів.

 

Для учасників АТО

 

Питання надання статусу інваліда війни відповідно до частини третьої статті 7 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, врегульовано постановою Кабінету Міністрів від 08.09.2015 року № 685 «Про затвердження Порядку надання статусу інваліда війни особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

 

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок затверджено на засіданні уряду постановою Кабінету Міністрів від 17.06.2015 року № 407.

 

Засоби реабілітації

 

А ще цього року для забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до Закону «По Державний бюджет України на 2015 рік» затверджено видатки в сумі 906,1 мільйона гривень (7 жовтня 2015 року Кабмін ухвалив розпорядження за № 1037-р, яким на це передбачено збільшення видатків у обсязі 88 723,9 тисячі гривень), що на 332,8 мільйона гривень більше, ніж торік.

 

У 2015-му в державному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, які мають статус всеукраїнських, було передбачено 57 205,5 тисячі гривень. Ця фінансова підтримка надана 23 всеукраїнським громадським організаціям.

 

Попри складну соціально-економічну ситуацію, соціальні гарантії підприємствам громадських організацій інвалідів у вигляді пільг з оподаткування (податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, земельного податку) у 2015 році збережено. Також до 01.01.2020 року пролонговано норму для підприємств громадських організацій інвалідів щодо нульової ставки оподаткування податком на додану вартість постачання товарів і послуг. Раніше термін дії цієї пільги закінчувався 01.01.2015 року.

 

Працевлаштування

 

За десять місяців 2015 року послугами державної служби зайнятості скористалося 39,7 тисячі осіб з інвалідністю, зареєстрованих як безробітні. Всього за направленнями центрів зайнятості впродовж січня-жовтня 2015 року працевлаштовано 10,4 тисячі людей з обмеженими фізичними можливостями. Із них 648 започаткували власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 3,6 тисячі осіб з інвалідністю. А 3,8 тисячі — проходили професійне навчання. За сприяння державної служби зайнятості 38,1 тисячі осіб з інвалідністю скористалися профорієнтаційними послугами, спрямованими на допомогу у виборі професії чи напряму навчання.

 

За ініціативи Державної служби зайнятості та підтримки Міністерства соціальної політики з 1 по 10 грудня 2015 року відбудеться Всеукраїнська декада зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції. Заходи проходитимуть в усіх 612 районних та міських центрах зайнятості, центрах реабілітації, медичних закладах, на підприємствах і в навчальних закладах.

 

Соціальні послуги

 

Відбувається реформування системи надання соціальних послуг, зокрема людям з обмеженими фізичними можливостями.

Проведено роботу із запровадження стандартизації соціальних послуг:

♦ 11 державних стандартів соціальних послуг затверджено наказами Мінсоцполітики, зокрема у 2015 році 4: підтриманого проживання (наказ від 03.04.2015 року № 372, зареєстровано в Мін’юсті 22.04.2015 за № 458/26903), соціальної адаптації (наказ від 18.05.2015 р. № 514, зареєстрований у Мін’юсті 05.06.2015 за № 665/27110), консультування (наказ від 02.07.2015 р. № 678, зареєстрований у Мін’юсті 17.07.2015 за № 866/27311), соціальної послуги профілактики (наказ від 10.09.2015 р. № 912, зареєстрований в Мін’юсті 29.09.2015 за № 1155/27600);

♦ 7 стандартів опрацьовують центральні органи виконавчої влади та структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.

Упродовж 2014—2015 років спрощено процедуру отримання компенсацій фізичними особами за надані соціальні послуги, зокрема запроваджено електронний обмін інформацією між Мінсоцполітики та Державною фіскальною службою про фізичних осіб-платників податків, що зменшило перелік документів для призначення компенсації.

Забезпечено функціонування мережі закладів, які надають соціальні та реабілітаційні послуги людям, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, зокрема інвалідам та дітям-інвалідам. Серед них: 656 територіальних центрів соціального обслуговування (надають соціальні послуги, обслуговують понад 1,5 мільйона осіб); 289 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів (в них проживає понад 45,8 тисячі осіб); 151 реабілітаційна установа для інвалідів та дітей-інвалідів (на 01.10.2015 року тут отримали реабілітаційні послуги понад 12 тисяч людей з інвалідністю, із них 10,4 тисячі дітей-інвалідів).

У будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів створюються умови для соціальної інтеграції інвалідів у суспільство.

Ці установи й надалі впроваджують інноваційні соціальні послуги, зокрема:

♦ створено соціально-педагогічні «Університети третього віку» (навчаються понад 29 тис осіб);

♦ забезпечено паліативний догляд удома за понад 300 невиліковно хворими громадянами (у Києві, Черкаській та Харківській областях);

♦ надаються соціальні послуги мультидисциплінарних команд (отримують понад 69 тисяч осіб);

♦ триває догляд удома за хворими з психічними розладами (отримують 887 осіб у Києві, Черкаській та Харківській областях);

♦ утворено відділення підтриманого проживання при Одеському дитячому будинку-інтернаті);

♦ забезпечено денний догляд за дітьми-інвалідами.

У співпраці Мінсоцполітики та регіональних органів виконавчої влади коштом місцевих бюджетів у 2015 році діють 65 відділень денного догляду за дітьми-інвалідами (групи денного перебування дітей-інвалідів) при діючих соціальних установах, зокрема на базі територіальних центрів (11 відділень), дитячих будинків-інтернатів (2 відділення), центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів (51 відділення). Таку послугу тут отримують понад 1,5 тисячі дітей-інвалідів.

 

Відпочинок та оздоровлення

 

Для підтримки здоров’я інвалідів та ветеранів війни Мінсоцполітики підпорядковано 4 санаторії: «Перемога» (м. Київ), «Батьківщина» (м. Трускавець), «Слава» (м. Миргород), «Салют» (м. Одеса), в яких щороку проходять санаторно-курортне лікування майже 15 тисяч осіб.

 

У межах реформування системи місцевого самоврядування та децентралізації державної влади Мінсоцполітики передано з центрального рівня на регіональний закупівлю путівок до санаторно-курортних закладів для постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, зокрема дітей-інвалідів. Це дало змогу регіонам, де передбачена сума коштів для закупівлі путівок становила менше 100 тисяч гривень, укладати договори на санаторно-курортне лікування із закладами без застосування процедури закупівлі. Таким чином забезпечено лікуванням майже 100% осіб, які звернулися з відповідною заявою.

 

Для переселенців-інвалідів

 

Аби посилити соціальний захист осіб, що перемістилися з тимчасово окупованих територій та територій проведення антитерористичної операції, їх ставлять на соціальний облік.

На кінець 2014 року обліковано 562 216 сімей відповідної категорії (824 730 осіб), зокрема 36 827 осіб з інвалідністю (у листопаді 2015 року їхня чисельність зросла до понад 65 тисяч осіб).

Для забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб на сьогодні вже врегульовано чимало питань, а саме:

♦ визначено механізм щодо призначення та відновлення виплати пенсій, державних допомог та інших соціальних виплат за місцем фактичного проживання;

♦ забезпечено надання допомоги на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг (цей розмір для осіб з інвалідністю вищий на 7%, ніж для інших переселенців);

♦ спрощено механізм надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам і забезпечення їх засобами реабілітації;

♦ запроваджено надання одноразової допомоги з благодійних коштів постраждалим особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема особам з інвалідністю);

♦ спрощено процедуру їхнього працевлаштування, набуття статусу безробітного, а також порядок реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю (у частині розширення можливості припинення дії укладеного трудового договору в будь-якому центрі зайнятості).

 

На 19.11.2015 з питань переведення на нове місце перебування пенсійних справ звернулося 1 178 188 осіб, за соціальною допомогою — 50 166, з яких 48 295 особам призначено різні види соціальної допомоги. За призначенням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 606 430 сімей, з яких призначено допомогу 569 565 родинам.

 

Реабілітація та протезування

 

Державним коштом фінансується протезування за кордоном учасників антитерористичної операції, яким необхідне складне лікування.

На 20 листопада 2015 року потребували забезпечення технічними засобами реабілітації, зокрема протезуванням, 386 інвалідів АТО, з яких :

♦ 146 бійцям провели протезування (із них 6 пораненим — за кордоном);

♦ 117 бійців потребують протезування (із них 8 бійців — за кордоном);

♦ 48 пораненим розпочато протезування, а 61, які поки що за станом здоров’я не готові до протезування, — перебувають на лікуванні;

♦ 95 бійців потребують забезпечення іншими засобами реабілітації.

 

Майже 64 мільйони гривень надано для забезпечення доступним житлом осіб, які під час антитерористичної операції втратили кінцівки або мають порушення опорно-рухового апарату. На 17.11.2015 року укладено 17 договорів купівлі-продажу житла цим бійцям на понад 8 мільйонів гривень, 33-м військовим підбирають житло та готують необхідні документи для укладання договорів на його придбання.

 

Понад 50 мільйонів гривень передбачено на соціальну й професійну адаптацію та санаторно-курортне лікування постраждалих учасників антитерористичної операції.

За результатами конкурсних торгів визначено 16 переможців (закладів санаторно-курортного лікування), з якими укладено договори на закупівлю 4902 путівок на 22,45 мільйона гривень.

За оперативними даними (на 03.11.2015 року), забезпечено санаторно-курортним лікуванням 1 896 постраждалих учасників антитерористичної операції (зокрема інвалідів з-поміж учасників антитерористичної операції).

З березня 2015 року для осіб, звільнених з військової служби, які внаслідок участі в антитерористичній операції стали інвалідами, передбачено право на одноразове отримання ваучера на навчання новій професії. Впродовж січня-жовтня 2015 року з метою перепідготовки, опанування спеціалізації, підвищення кваліфікації їх отримали 15 осіб з інвалідністю.

 

Централізований банк даних

 

Цього року значні бюджетні видатки (близько 4,2 мільйона гривень) спрямовано на модернізацію і розвиток програмного забезпечення Централізованого банку даних щодо проблем інвалідності — єдиної комплексної інформаційно-аналітичної системи обліку дорослих і дітей з обмеженими фізичним можливостями. Він покликаний вести статистичний облік цих осіб стосовно їхніх прав і потреб, своєчасно виявляти осіб з первинною інвалідністю, контролювати за реалізацією їхніх прав на здоровий розвиток, реабілітацію, підвищення ефективності й адресності під час формування бюджетних програм для надання реабілітаційних заходів, засобів і послуг.

 

Любомира Коваль

 


ORTHODOC® - сбор средств

Уникальный робототехнический комплекс предназначен для ортопедо-травматологических отделений клиник и выполняет все диагностические и хирургические операции по артропластике (первичная полная артропластика тазобедренного сустава, ревизия тазобедренного сустава, полная артропластика коленного сустава).

Пресс-центр
HELP UKRAINE!
2022-03-23 00:00:00

Допомогу отримала Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги на суму 120000 гривень.

КНП "Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги" ЛШМД, БСП.
2022-03-04 00:00:00

отримала від компанії ХІЛЕР дезінфекційкі засоби

HEALER допомагає!
2022-03-02 00:00:00

Оболонський, Шевченківський, Святошинський, Печерський та Подільський ТЦК та СП отримали гелі для загоювання ран, пов'язки при опіках та ранах, антисептичні засоби. Тримаємось!

Мій життєвий шлях, почався не так як я хотіла б
2022-01-30 00:00:00

З перших днів життя, після важких пологів, я була позбавленна вільного руху для рук та ніг. Лікарі, встановили діагноз- ДЦП важкої форми.

В Україні і в світі триває боротьба з коронавірусною інфекцією COVID 19
2021-12-28 00:00:00

На минулому тижні працівники фонду завітали до Державної установи "Миколаївська виправна колонія № 50"

Гуманітарну допомогу отримала Державна установа "Дрогобицька виправна колонія" № 40
2021-12-27 00:00:00

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю та надану допомогу

Частину антисептиків «HEALER» ми передали до Державної установи "КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
2021-12-26 00:00:00

Висловлюємо щиру вдячність!

Миколаївському Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю
2021-12-25 00:00:00

Висловлюємо вдячність керівництву Компанії Хілер, за надану благодійну допомогу

Державна установа "Личаківська виправна колонія N30" місто Львів.
2021-11-27 00:00:00

Завдяки нашому давньому Меценату компанії ХІЛЕР

КЗ "Територіальний центр" Монастирищенської міської ради.
2021-11-26 00:00:00

Благодійна допомога для протидії COVID-19

Дякуємо компанії ХІЛЕР, яка надала благодійну допомогу
2021-11-04 00:00:00

передали до Святошинського дитячого будинку-інтернат у м. Києві

Висловлюємо подяку Компанії Хілер. Дякуємо Вам за вашу підтримку.
2021-10-08 00:00:00

Бажаємо процвітання компанії та надіємося на подальшу співпрацю.

11.02.2021 года. Общество инвалидов в г. Счастье
2021-03-04 00:00:00

Наше общество людей с инвалидностью получили бесплатно антисептические наборы

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп
2020-12-07 00:00:00

благодійна допомога від Благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога інвалідам України».

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп
2020-11-13 00:00:00

Благодійна допомога у вигляді дезінфікуючих та антисептичних засобів HEALER

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп
2020-11-11 00:00:00

Благодійна допомога: дезінфікуючі та антисептичні засоби HEALER

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп
2020-03-24 00:00:00

20 березня 2020 року територальний центр отримав антисептики для рук та дезінфекційні засоби

КНП КМР Конотопська центральна районна лікарня ім.Академіка Михайла Давидова
2020-01-30 00:00:00

антисептичні засоби для рук від ранах компанії Healer

Від компанії ХІЛЕР особам з інвалідністю
2020-01-28 00:00:00

Територіальний центр соціального обслуговування Конотопської міської ради продовжує видачу антисептичних засобів

Благодійна допомога центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради
2019-11-05 00:00:00

Від компанії ХІЛЕР

Територіальний центр соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області
2019-10-21 00:00:00

отримав благодійну допомогу: антисептичні та дезінфікуючі засоби Healer

Щастинська міське об'єднання інвалідів
2019-07-09 00:00:00

підтримує партію "Слуга Народу". Разом до Щастя!

«Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України людині з інвалідністю»
2019-07-06 00:00:00

Порадник виборцям з інвалідністю

Сердечная благодарность Алексею Доброгорскому
2019-06-01 00:00:00

за покупку ходунков пенсионеру из Луганска- Александру Пузикову

Продовжується видача антисептичних та дезінфікуючих засобів
2019-05-30 00:00:00

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп

Територіальний центр соціального обслуговування м.Конотоп
2019-05-10 00:00:00

Територіальний центр соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області проводить видачу особам з інвалідністю антисептичних та дезінфікуючих...

Відновлено благодійний проект "Відродження Луганщини"
2018-04-26 00:00:00

Проект "Відродження Луганщини" триває

Фонд "Допомога інвалідам України" допомагає дітям-інвалідам міста Конотоп
2018-04-25 00:00:00

Дякуючи нашим колегам з ТРЦ Конотопської міської ради та компанії ХИЛЕР, благодійний проект "Безпечний Конотоп" продовжується. Цього разу антисептичні засоби HEALER отримали діти-інваліди міста.

Роман Політов допомагає військовослужбовцям ЗС України
2018-04-20 00:00:00

Керівник Благодійного Фонду «Допомога Інвалідам України» Роман Політов, в рамках акції «Безпечний Конотоп», вирішив надати допомогу тим, в кого є нагальна потреба в атисептичних засобах, а саме український військовим.

Проект "Безпечний Конотоп" триває
2018-04-19 00:00:00

У місті Конотоп Сумської області продовжується благодійна акція "Безпечний Конотоп"

Благодійний Фонд "Допомога Інвалідам України" розпочав роботу в місті Конотоп
2018-04-11 00:00:00

Розпочато акцію "Безпечний Конотоп".

Посадка в авто с помощью Carony: автомобильного кресла – инвалидной коляски
2018-03-30 11:20:00

решение, которое позволяет избежать подъема пассажира при пересадке в автомобиль и высадке из него

Поворотные механизмы для посадки и высадки инвалида из автомобиля
2017-04-13 00:01:25

Автокресло выдвигается полностью из транспортного средства и останавливается на высоте, выбранной самим пользователем

Ручное управление педалями газа и тормоза на автомобиль от Handycars
2017-03-29 00:41:07

универсальное, монтируемое в пол устройство, которое позволяет управлять педалями тормоза и газа рукой

Адаптация в автомобиле людей з инвалидностью
2017-03-16 21:19:02

Ассортимент продукции постоянно пополняется новыми и безопасными решениями.

Лавринович Александр Владимирович
2017-01-30 16:39:04

Очень огромная просьба ко всем, помогите собрать средства на следующий курс реабилитации.

Просимо допомоги!!!
2017-01-30 16:31:43

Діана, діагноз: атрофія мозочку (спіноцеребелярна мозочкова атаксія)

Звертаємось до небайдужих людей за допомогою
2016-12-27 22:05:28

Дочці Бріч Романа Михайловича 2 роки, їй необхідна операція серця

Обращаемся ко всем, неравнодушным к чужому горю людям
2016-11-09 17:47:14

Удовиченко Алексею 3 годика, диагноз - Острый лимфобластный лейкоз или же рак крови

Роман Політов в гостях у Ольги та Віктора Бризгіних
2016-10-28 10:00:00

Роман Політов в гостях у Ольги та Віктора Бризгіних

Продовження робочого візиту Романа Політова на Луганщину
2016-10-22 11:47:42

керівник Благодійного фонду «Допомога інвалідам України» Роман Політов

Керівник Благодійного Фонду "Допомога Інвалідам України" Роман Політов відвідав прийняття присяги кадетами Луганського ліцею "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"
2016-10-19 19:11:13

Роман Політов взяв участь в подіі з нагоди приняття присяги Луганського ліцею

Керівник Благодійного фонду «Допомога інвалідам України» Роман Політов із робочим візитом відвідав Луганщину
2016-10-19 19:11:13

Центр «Інваспорт» на Луганщині

Це не тільки медалі, це перемога над собою! Роман Політов на зустрічі паралімпіскої збірної
2016-09-24 09:36:31

Бувають зустрічі, яких чекаєш, перед якими хвилюєшся. Одна з таких відбулася 23 вересня о 01.25 ночі.

Адресна допомога інвалідам у рамках соціального проекту «Відродження Луганщини»
2016-07-19 09:30:03

Разом ми зможемо допомогти, дати віру у добро та наповнити життя новим сенсом!

Внесок Благодійного фонду «Допомога інвалідам України» у поліпшення медичного забезпечення Станично-Луганського району Луганської області
2016-07-18 16:22:42

Бажаємо усім здоров’я!

П’ятий день роботи Благодійного фонду у соціальному проекті задля відродження Луганщини під керівництвом Романа Політова
2016-07-15 19:13:08

під патронатом КОБЗАРЯ ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА

Четвертий день роботи Благодійного фонду у соціальному проекті задля відродження Луганщини під патронатом КОБЗАРЯ ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА
2016-07-14 19:46:38

.....

Третій день роботи Благодійного фонду за сприяння КОБЗАРЯ ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА
2016-07-13 18:18:11

Ми спілкувалися з мешканцями, кожен намагався розказати про свої потреби

Другий день роботи Благодійного фонду у соціальному проекті за для відродження Луганщини
2016-07-12 16:30:34

під патронатом КОБЗАРЯ ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА

Перший день благодійної місії у Станично-Луганському районі
2016-07-11 17:30:00

Робота благодійного фонду стартувала у селищі міського типу Новопсков.

Благодійний фонд "Допомога інвалідам України" і Роман Політов із місією на Луганщині
2016-07-11 12:51:39

Команда Фонду разом із партнерами вирушила до смт Новопскова

«Усі ми родом із дитинства» - Антуан де Сент-Екзюпері
2016-07-04 11:41:56

Станично-Луганська районна облдержадміністрація організувала відпочинок та оздоровлення для дітей

До дня захисту дітей Філія Охорони Здоров`я ПАТ «Уркзалізниця» спільно з Благодійним Фондом «Допомога інвалідам України» провели розважально-освітній захід.
2016-06-01 09:26:41

.....

Народний депутат Ольга Богомолець та засновник Благодійного Фонду «Допомога Інвалідам України» Роман Політов підтримали воїнів у госпіталі
2016-03-30 21:40:33

28 березня засновник Благодійного Фонду «Допомога Інвалідам України» Роман Політов, на запрошення народного депутата Ольги Богомолець та директора гіпермаркета «Епіцентр К5» Світлани Роговськой відвідав військовослужбовців які перебувають на реабілітації після поранень у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни.

Ученые создали протез, позволяющий чувствовать прикосновения
2016-02-18 16:31:19

Разработанная Агентством перспективных оборонных научно-исследовательских проектов США (DARPA) бионическая рука впервые позволила пациенту чувствовать осязаемые с помощью протеза предметы. Испытуемый с завязанными глазами смог определить, к какому из механических пальцев прикоснулись ученые.

Лекарство от рака может помочь страдающим болезнью Паркинсона
2016-02-01 20:58:09

Тасигна помогает купировать симптомы болезни Паркинсона.

Лекарство от рака может помочь страдающим болезнью Паркинсона
2016-02-01 20:55:49

Дорогие Друзья! Поздравляем Вас с Новым Годом!
2016-01-01 08:00:47

До новых встреч и добрых дел в Новом 2016 году!

Автошкола для людей с инвалидностью УМЦ «Проминь»
2015-12-23 10:00:58

Всех ждут и приглашают к обучению.

Даже стремление победить в каком-то смысле уже означает победу
2015-12-20 10:40:18

экстремальные виды спорта

Растаможивание авто для инвалидов в Украине
2015-12-13 15:16:45

О внесении изменений в Закон «О гуманитарной помощи»

Біоелектричні протези вже доступні в Україні
2015-12-09 15:50:42

В Украине будут изготовлять протезы верхних конечностей для участников АТО по бионической технологии.

У Мінсоцполітики розповіли, що зробили для людей з інвалідністю
2015-12-08 17:53:39

розповіли, що зроблено останнім часом для підтримки людей з обмеженими фізичним можливостями

У 2016 році залізничні об’єкти стануть доступнішими для людей з інвалідністю
2015-12-08 14:50:12

передбачено інвестувати 1,5 млрд гривень

Вездеходная коляска Франциско Люпина
2015-12-07 21:39:38

Аргентинский дизайнер Франциско Люпин создал вездеход на коляске со специальной системой подвески

Как не поставить человека на коляске в неловкое положение? — 12 правил Стеллы Янг
2015-11-27 18:01:18

Как не попасть впросак и не поставить в неловкое положение их и себя?

Про соціальну адаптацію, інклюзивну освіту та проблеми реабілітації (ВІДЕО)
2015-11-26 12:56:42

в Україні запровадили інклюзивну форму освіти

Украинские спортсмены с инвалидностью приняли участие в Международном турнире по боевым искусствам Иккайдо
2015-11-26 10:50:00

The Ikkaido Federation

Первый в мире сидячий сноуборд
2015-11-24 18:34:54

Это первым в мире сидячую сноуборд, что позволяет людям с ограниченными возможностями снова покататься по заснеженных склонах.

В Украине все финансирование и вложение в инфраструктуру для инвалидов происходит по остаточному принципу
2015-11-24 16:11:18

Лариса Самсонова в интервью рассказала

FTL Moda Loving You - FW2015 - MBFW New York Runway Show
2015-11-24 15:54:35

This final catwalk will be performed following the #MovingForward campaign launched on socials by FTL MODA and giving access to disabled models from Spain, Italy, UK, US, Romania, and Russia.

7 самых лучших и необычных инвалидных колясок
2015-11-22 18:08:28

Люди с ограниченными возможностями получают все больше открытых дорог в этом мире

Проект «Нет ничего невозможного!»
2015-11-20 17:07:12

Группы формируются по предварительной записи.

Розенко: Розмір виплат інвалідам ІІІ групи загального захворювання, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам підвищено до прожиткового мінімуму
2015-11-19 20:51:59


За гранью возможностей: спортсмены с протезами и на колясках покоряют спортзал
2015-11-18 16:05:25

Акция проходила под девизом «Нет ничего невозможного!»

Как правильно выбрать инвалидную коляску
2015-11-18 09:00:39

Инвалидные кресла-коляски служат техническим средством в том числе и для самостоятельного передвижения.

Благодійна акція «Солодка мрія»
2015-11-16 13:07:14

Кожна дитина повинна стати корисним членом для суспільства, а не його тягарем

Нейропротезы управляемые силой мысли, для людей, потерявших конечности
2015-11-15 14:56:35

У людей, потерявших руки или ноги, появился реальный шанc

Электронный коленный модуль Genium X3
2015-11-15 10:47:21

Бионический протез Genium X3 создан специально для активных людей, которые не желают менять свой образ жизни, не смотря ни на что, и каждый день испытывают на прочность свои физические возможности.

Поздравляем с Днем Рождения НАТАЛЬЮ ЛАГУТЕНКО
2015-11-14 15:02:49

активную участницу Фонда, Мастера Спорта Украины Международного класса, многократную Чемпионку Украины по гребле на байдарках и каноэ

Как надевать протез с помощью протяжки
2015-11-14 12:03:23

Существует несколько способов крепления протеза и у каждого свои особенности во время надевания.

RTM Ortopedia: Otto Bock Genium™ with Cosmesis
2015-11-13 18:13:43

Cosmesi estetica sdoppiata e spruzzata per ginocchio elettronico Genium™ di Otto Bock.

Компрессионная терапия после ампутации
2015-11-13 17:10:32

индивидуально подобранный строго по размеру компрессионный трикотаж оказывает необходимое лечебное воздействие с утра до вечера

Бионические протезы позволяют бегать, покорять вершины гор и танцевать.
2015-11-12 18:00:00

Хью Герр создает следующее поколение бионических конечностей

Игры раненого атлета
2015-11-10 06:56:38

«Игры раненого атлета» – это турнир для атлетов, которые не входят ни в одну категорию.

Для николаевских паралимпийцев закупили новое оборудование
2015-11-02 16:58:54

Из областного бюджета выделено 2 млн. гривен на подготовку спортсменов к Олимпийским играм.

Виховання дітей з інвалідністю
2015-10-30 13:15:41

«Я поняла, что такие люди, как мы, часто могут достигать большего в жизни чем те, которые имеют две руки и две ноги.» - Оксани Мастерс

До серйозно поранених завітала Оксана Мастерс.
2015-10-29 13:15:41

До серйозно поранених завітала американська параолімпійська призерка Оксана Мастерс. На протезах вона здолала сходи шпиталю - щоб підтримати тих, хто втратив кінцівки на війні. Оксана народилася в Україні, в рік Чорнобиля. Біологічні батьки лишили дитину з вадами у пологовому. Людину без ніг Оксана вперше побачила вже в Америці, куди її привезла прийомна мати. Каже, тоді відчула страх. А коли сама залишилась без ніг, мама відправила її у табір для особливих дітей.

Как инвалиду, не имеющему права на пенсию, получить справку для льгот?
2015-10-28 21:54:25

Минсоцполитики утвердило Порядок выдачи справки для получения льгот инвалидами, которые не имеют права на пенсию или социальную помощь.

Протезування, ортезування та реабілітація в Україні: нові можливості та ISPO-Ukraine
2015-10-28 21:18:42

Протезування, ортезування та реабілітація в Україні: нові можливості та ISPO-Ukraine

Саша Чалапчій та його екопаливо. АБІЛІТАЦІЯ.
2015-10-28 13:33:43

Сашко Чалапчій на перший погляд звичайнісінький бізнесмен-початківець з невеличкого містечка на Кіровоградщині. Купив станок для пресування сіна, зробив машину для сушки та почав виробляти біопаливо. Єдине, що його вирізняє – ходить чоловік, спираючись на паличку,

Бодибилдинг на коляске
2015-10-25 19:29:06

инвалидность — это не приговор и не повод отказываться от своей мечты

Наша земля-наш Дом
2015-10-25 16:51:32

Благотворительный Фонд «Помощи инвалидам Украины», стал непосредственным участником акции национального Проекта «Наша земля-наш Дом», который проходил по инициативе Благотворительного Фонда «Сильная Нация» в городе Киев.

Спорт для инвалидов
2015-10-25 15:38:02

Чимало уваги приділяється українським спорсменам. Та суспільство забуло, що окрім фізично здорових спортсменів є і ті, що захищають честь нашої країни, маючи при цьому фізичні вади. Українські параолімпійці та дефолімпійці показали свою успішність на міжнародній спортивній

В Италии украинским военным установили первые умные протезы
2015-10-25 14:20:02

Трое украинских бойцов вернулись из Италии, где им установили протезы рук нового поколения — миопротезы, которые работают при помощи импульсов, возникающих при сокращении мышц руки.

Пять бойцов АТО проходят реабилитацию в Австрии
2015-10-25 14:19:56

Журналистка Лидия Акришора взяла интервью у пяти украинских бойцов, проходящих реабилитационный курс в Австрии после полученных травм в боях в Восточной Украине

Українські гардемарини у візках стали третіми у світі
2015-10-25 14:19:24

Успішно виступила національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках на чемпіонаті світу з фехтування на візках, що з 16 по 24 вересня 2015 року пройшов у м. Егер (Угорщина): 11 наших спортсменів, змагаючись із фехтувальниками із 30 країн світу, стали третіми у світі. Вони принесли Україні 7 високих нагород, серед яких 3 золоті та 4 бронзові медалі.

Мінсоцполітики до кінця року закупить 633 квартири сім`ям загиблих учасників АТО
2015-10-25 00:12:44

Про це на брифінгу поінформував перший заступник міністра соціальної політики

В США представили детскую механическую руку-протез в стиле Star Wars
2015-10-25 00:09:49

Британская компания Open Bionics в альянсе с Walt Disney и в сотрудничестве с LucasFilm представила концепцию механической руки, которая призвана заменить безрукому ребенку традиционный протез. Об этом сообщили сразу несколько западных техноблогов и изданий, пишущих о высоких технологиях.